31-ий Пробіг під каштанами: 7000 учасників приймають участь по всьому світу

Любов до свого міста – риса, притаманна більшості киян. Традиції, яких ми дотримуємося попри всі негаразди – демонстрація того, що ми не зламалися, ми продовжуємо цінувати й любити своє.

31-ий Пробіг під каштанами стартував: 7000 учасників приймають участь по всьому світу (відео, фото)
 Про те, як бігали учасники забігу, допомагаючи дітям  – збір від внесків іде на купівлю медичного обладнання для Центру дитячої кардіології і кардіохірургії, розповіли організатори Пробігу.
Щороку народжуються сотні тисяч дітей із вродженими вадами серця, яких, на щастя, можна врятувати, якщо вчасно зробити операцію. І такі операції проводять у Центрі дитячої кардіології та кардіохірургії — єдиному високоспеціалізованому медичному закладі України, де виконують корекцію найскладніших вроджених вад серця незалежно від віку пацієнтів. 
26 травня в День Києва понад 7000 учасників вийдуть на 31-ий старт заради маленьких сердець по всьому світу. Цього року буде бігти майже вся Україна: Київ, Ярмолинці, Ладижин, Ворзель, Лубни, Крюківщина, Глеваха, Кривий Ріг, Ірпінь, Буча, Рівне, Львів, Чернігів, Вишгород, Чернівці, Харків, Вінниця, Васильків, Білогородка, Бориспіль, Черкаси, Бровари, Чубинське, Полтава, Олевськ, Олександрія, Коломия, Боярка, Бахмач, Путрівка, Пирятин, Варва, Васильків, Житомир, Ужгород, Дніпро, Одеса, Радовель, Біла Церква, Білицьке, Хуст, Сарни, Запоріжжя, Тернопіль, Миколаїв.
Для Infopulse цей Пробіг став ювілейним, 10-м

Anastasiia Adamovich

KNU RUN, Eduard Kuzmenko

команда Sushi Story взяла участь у благодійному заході “Пробіг під каштанами”
Yabluka
Таня Пасова
Віталій Павлик
Бригада швидкого реагування Національної гвардії України “Рубіж”
За підтримки Посольств відбудуться офлайн-старти за кордоном: у Діжоні (Франція), у Відні (Австрії) та Празі (Чехія). І ще понад 15 країн світу об’єднаються заради майбутнього України.

Пробіг під каштанами в Кіларні, Ірландія. Фото – Наталья Красненкова
Люди виходили  на пробіжку чи прогулянку в будь-якому безпечному місці.  Не важливо, яку дистанцію вони долали –  5, 10, 20 або символічні 26 кілометрів. Важлива небайдужість та активність, єдність та сила духу.
Нагадаємо, уже 23 роки  благодійні внески та участь у «Пробігу під каштанами» стають справжнім порятунком українських сердець, які тільки починають битися. За цей час завдяки учасникам пробігу було придбано новітнє обладнання на суму майже 760 000 доларів, яке допомагає лікарям Центру проводити успішні операції, які колись здавалися неможливими.
Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *