Військовий із контузією декілька кілометрів ніс тіло загиблої дружини на руках: трагічна історія з фронту

Під Бахмутом Донецької області загинула військова Тетяна Фесенко з позивним «Мурка». Чоловік-військовий, отримавши контузію, не залишив тіло дружини і ніс його ще 2,5 км до пункту евакуації.

Про це повідомляє Big Kyiv.

В жінку, яка перебувала в окопі, влучив снаряд. У цей час її чоловік отримав контузію, проте доповз до коханої та 2,5 км ніс її разом із кумами до пункту евакуації.

Відомо, що подружжя пішло на фронт від початку повномасштабного вторгнення Путіна до України. Вона добровільно воювала в розвідувальному батальйоні пліч-опліч зі своїм чоловіком. Тетяні було 30 років. 2014 року військова познайомилася з майбутнім чоловіком, проте незабаром Володимир пішов на фронт добровольцем. Після повернення з АТО вони одружилися, у них народилася донька. Жили вони в Мостищах на Київщині, а три роки тому переїхали до столиці.

В перший день нападу Росії, 24 лютого, Тетяна та її чоловік відправили свою доньку з рідною їм людиною за кордон і дали їй нотаріальну довіреність на випадок того, якщо обидвоє загинуть, щоб вона могла законно удочерити їх 8-річну дочку.

Трагічна історія з передової дуже зворушила користувачів Мережі. Вони висловлюють щирі співчуття рідним та публікують щемливі відео з Тетяною.

Нагадаємо, Тетяна Фесенко («Мурка») загинула 5 березня на війні з російськими окупантами під Бахмутом. Попрощалися з військовою в Гостомелі Київської області. 

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *