Десяткам тисяч українців помилково виплатили допомогу 6500 гривень: хто має повернути гроші

В Україні була помилково виплачена допомога 6500 гривень більш ніж 25 тисячам громадян. Через це бюджет зазнав 166 мільйонів збитків. Зараз Мінекономіки намагається повернути незаконно виплачені гроші. Однак люди віддають їх неохоче.

Йдеться про програму єПідтримка, яка була запроваджена в Україні для громадян, що втратили свій бізнес або свою роботу на підприємствах внаслідок збройної агресії РФ. В рамках цієї програми було виплачено по 6500 гривень кожному, хто подав заявку на виплату і відповідав критеріям, що стосувались отримувачів цієї допомоги.

Загалом у рамках цієї програми, яку було завершено в липні, українцям, що втратили роботу, було виплачено майже 31 мільярд гривен. Та, як згодом з’ясувалося, деяким громадянам допомогу було призначено помилково. Це стосується бюджетних працівників, які не відповідали критеріям цієї виплати.

Десяткам тисяч українців помилково виплатили допомогу 6500 гривень: хто має повернути гроші

Таким чином, помилково отримали допомогу 6500 гривень понад 25 тисяч українців. Бюджет втратив через це 166 мільйонів гривень.

Усім цим людям запропонували повернути незаконно отримані гроші. Проте наразі їх повернуло лише 4,5 тисячі людей. Тобто, більшість усе ж або не має змоги, або не квапиться розпрощатися з грошима, навіть якщо вони були призначені незаконно.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *