ПВК «Вагнер» знайшов новий спосіб поповнити свої втрати

Американський Інститут вивчення війни (ISW) повідомляє, що в період з 2 по 4 березня ПВК «Вагнер» відкрила як мінімум три нові вербувальні центри в російських спортивних клубах. Аналітики припускають, що це пов’язано з необхідністю поповнити склад після втрати доступу до вербування ув’язнених на початку 2023 року.

2 березня Євген Пригожин офіційно оголосив, що «Вагнер» розпочав роботу з набору персоналу через російські спортивні клуби.

Нові рекрутингові центри ПВК базуються у спорткомплексі «Динамо» у Самарі, спортивному клубі «Антарес» у Ростові та будівлі Федерації боксу Росії у Тюмені.

ПВК ''Вагнер'' знайшов новий спосіб поповнити свої втрати

3 березня Пригожин натякнув, що російські чиновники заборонили його ПВК вербувати ув’язнених — так само, як Міністерство оборони Росії саботувало постачання «Вагнеру» боєприпасів.

Пригожин оголосив 9 лютого, що Вагнер повністю припинив вербування ув’язнених, але не назвав це результатом заборони, накладеної російським урядом. Російські ЗМІ також повідомляли, що Вагнер відкрив молодіжний клуб «Вагнернек» у Санкт-Петербурзі. Петербург.

Пророцтво Пригожина

Раніше повідомлялося, що під Краснодаром (РФ) кладовище найманців приватної військової компанії «Вагнер», ліквідованих на так званій «спецоперації», продовжує зростати. З початку лютого 2023 року там побільшало близько 90 могил окупантів.

ПВК ''Вагнер'' знайшов новий спосіб поповнити свої втрати

До речі, у Білому домі вважають, що втрати приватної військової компанії «Вагнер» в Україні вже перетнули позначку 30 тис. найманців. За оцінками уряду США, близько 90% із них – колишні зеки з колоній Росії.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *