ПРООН контролюватиме використання коштів для відбудови багатоповерхівок на Київщині

Програма розвитку ООН (ПРООН) контролюватиме використання коштів для реконструкції 18 пошкоджених багатоквартирних будинків в Ірпені, Бородянці, Гостомелі, Бузовій та Милі. Кошти на відбудову було зібрано в рамках напряму «Відновлення» платформи United24.

Про це  стало відомо з повідомлення пресслужби Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України.

Відомо, що в січні стартував напрям «Відновлення» в рамках платформи United24. 

«Завдяки цьому 18 багатоквартирних будинків в Ірпені, Бородянці, Гостомелі, Бузовій та Милі будуть капітально відремонтовані, а майже 4000 мешканців зможуть повернутися до своїх домівок вже до кінця цього року», – прокоментували у Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури.

Згідно повідомлення пресслужби, Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури спільно з Київською ОВА підписали меморандум з Програмою розвитку ООН на реконструкцію житла на Київщині.

«Прозорість та підзвітність – базові принципи підходу до відбудови. Без виконання цих умов залучення міжнародних партнерів і загалом ефективне відновлення зруйнованого – неможливі. Відсьогодні маємо перший приклад системного залучення міжнародних партнерів у процес відбудови. А саме до конкретної співпраці у плануванні, закупівлях, реалізації та моніторингу проектів відбудови», – прокоментували у Міністерстві розвитку громад, територій та інфраструктури України.

Зазначається, що на ці цілі буде спрямовано понад 500 мільйонів гривень, зібраних на спеціальному рахунку United24.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *