Росіяни готують нову хвилю кібератак на Україну, — Microsoft

Російські хакери готуються до нової хвилі кібератак проти України та наших західних партнерів.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на звіт Microsoft, опублікований Reuters.

Згідно з даними звіту, від січня 2023 року російські кібергрупи коригують свою діяльність з метою посилення руйнівного впливу та збору розвідувальної інформації про цивільні і військові об’єкти України та її партнерів. Одна з груп, за словами авторів звіту, «схоже, готується до нової деструктивної кампанії».

Звіт також вказує на те, що особливо активна російська команда хакерів, відома як Sandworm, випробовує «додаткові можливості програм-здирників, які можуть бути використані для руйнівних атак на організації за межами України, що виконують ключові функції в ланцюгах постачання».

Microsoft також повідомляє, що виявила щонайменше дев’ять різних «чистильників» і два типи програм-здирників, які використовувалися проти більш як 100 українських організацій, починаючи з січня 2022 року. Зросла кількість прихованих російських кібероперацій, спрямованих на компрометацію українських організацій на Заході.

«У країнах Америки та Європи, особливо в сусідніх з Україною, російські суб’єкти загроз намагаються отримати доступ до урядових і комерційних організацій, які беруть участь у підтримці України», — йдеться в звіті.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *