«Хоче захопити проросійський олігарх»: акціонери заявляють про рейдерство «Броварського заводу пластмас»

22 листопада до ПрАТ «Броварський завод пластмас» прибули акціонери. Вони заявляють про спробу рейдерського захоплення підприємства ТОВ «Стар Інвестмент ВАН».

Джерело — https://www.stopcor.org/

За словами голови правління заводу Валерія Рудя, товариство «Стар Інвестмент ВАН» 21 листопада 2022 року незаконно «переписало» на себе майно «Броварського заводу пластмас» по іпотечному договору.

ПрАТ ''Броварський завод пластмас''

«Сприяв у цьому приватний виконавець Ярослав Бережний, який в межах виконавчого провадження видав протиправний акт про реалізацію предмета іпотеки. Відповідний акт не міг бути складений і виданий, оскільки на даний час законних підстав для його видачі не існувало», – наголосив він у коментарі «СтопКору».

Варто зазначити, що рішення суду, яким звернуто стягнення на майно ПрАТ «Броварський завод пластмас» дійсно існує. Втім, як зазначає Рудь, ТОВ «Стар Інвестмент ВАН» набуло права на майно заводу на підставі аукціону, який був скасований і визнаний судом недійсним (рішення Господарського суду м. Києва у справі № 910/14792/20 від 25 січня 2022 року).

Варто відзначити, що у випадках проведення аукціону з подальшим укладенням іпотечного договору (набуття прав), якщо проведення аукціону скасовується, то відповідно скасовується і набуття прав. З цього випливає, що ТОВ «Стар Інвестмент ВАН» не є особою, яке має будь-які права на майно заводу.

«Поспішні дії ТОВ «Стар Інвестмент ВАН» та приватного виконавця пов’язані з тим, що у вівторок 29 листопада 2022 року у Північному апеляційному господарському суді буде розглядатись справа № 910/14792/20 за апеляційною скаргою ТОВ «Стар Інвестмент ВАН». Опоненти, чітко розуміючи, що скоріш за все справу вони програють, вирішили вдатися до відверто незаконних дій та всупереч всіх норм змінили власника майна в реєстрі», – підкреслює голова правління.

На місце подій прибула знімальна група «СтопКору». Як зазначив журналіст Артем Поліковський, наразі по території підприємства ходять невідомі люди, які описують майно. Також біля території заводу медійники помітили людей у військовій формі.

Люди у камуфляжі, який помітили біля ''Броварського заводу пластмас''
Автівки, які терміново прибули до воріт заводу у Броварах

За інсайдерськими даними, ТОВ «Стар Інвестмент ВАН» підпорядковується проросійському олігарху Віктору Поліщуку – власнику торговельних мереж електроніки «Технополіс» і «Ельдорадо», а також столичного ТРЦ «Gulliver». Як з’ясували журналісти, дружина бізнесмена Лілія Рєзвая – племінниця Світлани Медведєвої, дружини експрезидента російської федерації Дмитра Медведєва.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *