Блогера, який ображав військових, побили у Полтаві. За нього ніхто не заступився (фото)

Скандального блогера з Полтави Романа Заволоку побили за систематичні образи та приниження військових-ветеранів. Нещодавно він «прославився» тим, що плюнув у добровольця ЗСУ. Кривдника вже затримали СБУ та КОРД.

Що відомо про покарання для Романа — читайте нижче в матеріалі Styler.

 

Романа Заволоку побили

Ввечері 29 серпня на вулиці Соборності в Полтаві правоохоронці затримали 27-річного скандального блогера Романа Заволоку. З фото затримання можна зробити припущення, що полтавець чинив опір.

Блогера, який ображав військових, побили у Полтаві. За нього ніхто не заступився (фото)Блогера, який ображав військових, побили у Полтаві. За нього ніхто не заступився (фото)

Романа Заволоку затримали СБУ та КОРД (фото: poltava.to)

«Що буває коли не поважаєш ветеранів, порушуєш закон та кидаєшся биком на представників Сил оборони. Красиво. Дуже гарно. Роман Заволока таки отримав по своєму брудному писку. Чудово», — написала бойовий медик із батальйону «Госпітальєри» Катерина Галушка.

Що цьому передувало

Працівники ТЦК СП роздавали повістки в Полтаві, коли до них підійшов Роман Заволока із товаришем та почали вести нецензурний діалог.

Військовий Олександр Мацько сказав, що він після контузії та досі має тремор, на що фітнес-тренер відповів, що він «сам потрапив на гачок». Військовий наголосив, що пішов на фронт добровольцем.

Роман із товаришем почали звинувачувати військкомів у незаконній видачі повісток, хоча, як стверджують у відео самі військові, вони надали всі документи та мають на це право.

Після цього Роман Заволока плюнув в Олександра та почав відходити назад, адже інші військові відреагували на це.

Відомо, що причиною скандалу стала видача повістки Роману Заволоці.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *