Бійців ЗСУ годують гниллям з цвіллю: в мережі вибухнув скандал

Українських військових годують неякісними продуктами харчування. В армію постачають погане м’ясо, гнилі овочі та фрукти з цвіллю.

Про це у Facebook повідомила нардеп від фракції «Голос» Соломія Бобровська.

«Я знову про харчування в армії. І не відступлюся, поки не привезуть нормальні продукти. На фото реальні продукти, які Міністерство оборони України закуповує для нашої армії. Значну частину тендерів на поставку продовольства виграє компанія фаворит — Віьйсксервіс Волонтер. З високою націнкою вони постачають у Збройні Сили України гниле м’ясо, овочі і фрукти з цвіллю. Таких випадків дуже багато, але Міноборони ігнорує скарги на них. Як і ігнорує вже три рішення АМКУ скасувати рішення тендеру на користь цієї компанії!» — написала Бобровська і опублікувала фото неякісних продуктів.

На знімках можна побачити гнилі яблука, ківі з цвіллю, гнилу картоплю і погане м’ясо.

Бобровська зазначила, що Міністерство оборони ігнорує скарги про таке харчування бійців.

Бійців ЗСУ годують гниллям з цвіллю: в мережі вибухнув скандалБійців ЗСУ годують гниллям з цвіллю: в мережі вибухнув скандалБійців ЗСУ годують гниллям з цвіллю: в мережі вибухнув скандалБійців ЗСУ годують гниллям з цвіллю: в мережі вибухнув скандалЗСУ годують поганими продуктами харчування (фото: facebook.com/solomiia.bobrovska)

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *