Зневіра росте: вже понад 65% українців негативно оцінюють ситуацію у країні

Майже дві третини опитаних вважають, що події у країні розвиваються неправильно. При цьому п’ята частина респондентів вірить у те, що Україні вдасться подолати існуючі проблеми. Майже стільки ж тих, хто зневірився у тому, що це взагалі можливо. У порівнянні з червневими показниками рівень загального песимізму у суспільстві зріс. Про це свідчать результати опитування, проведеного соціологічною службою Центру Разумкова з 30 жовтня по 5 листопада 2020 року.

Що показало дослідження загальної оцінки ситуації в країні:

17,5% респондентів вважають, що події в Україні розвиваються у правильному напрямі (для порівняння: у червні таких було 19%)65,5% — що події розвиваються в неправильному напрямку (у червні – 61% ). Решта опитаних не змогли визначитися з відповіддю.

19,5% українців вірять, що Україна здатна подолати існуючі проблеми та труднощі протягом найближчих кількох років (у червні – 17,5%). 50% очікують, що це станеться у більш віддаленій перспективі (у червні – 43,5%), а 20% — що Україна не здатна подолати існуючі проблеми (було у червні 17%). Решта — не визначилися.

Нагадаємо, за чотири місяці чинний глава держави Володимир Зеленський втратив майже на 5,6% президентського рейтинга, тоді як майже на стільки ж зміцнив свої позиції його найближчий опонент і п’ятий президент Петро Порошенко. Таким чином, різниця між підтримкою двох затятих супротивників з липня 2020 року скоротилась більш ніж на 11% і наразі складає 10%.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *