Навчання розпочнеться, але в якій формі? Як на Броварщині готуються до початку нового навчального року

Триває підготовка закладів освіти Броварського району до початку2022-2023 навчального року.

Новий навчальний рік буде особливим для всіх учасників освітнього процесу, адже він проходитиме у складних умовах з точки зору безпеки.

Джерело — Броварська РВА

Якщо минулого року органи місцевого самоврядування територіальних громад проводили ремонти шкільних приміщень, замінювали харчоблоки, закупляли оргтехніку, то цього літа ми облаштовуємо найпростіші укриття, щоб убезпечити здобувачів освіти.

                   

                   

 

27 липня 2022 року членами комісії з перевірки захисних споруд, цивільного захисту, закладів освіти територіальних громад Броварського району щодо готовності використання за призначенням, здійснено попередній огляд закладів освіти Зазимської та Калинівської територіальної громади Броварського району.

               

 

У ході обстеження закладів освіти Калинівської територіальної громади до роботи комісії долучився начальник Броварської районної військової адміністрації Павло Проскочило.

     

               

               

За результатами обстежень керівникам закладів надано пропозиції та рекомендації щодо усунення недоліків з метою створення безпечних умов перебування учасників навчального процесу.

     

Робота триває…

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *