На Київщині провели спортивні ігри для дітей, вимушених переселенців з інших регіонів України

12 травня в селі Карапиші Миронівської громади відбулися спортивні ігри серед дітей, які переїхали на Київщину з інших регіонів України через війну. Про це повідомили в Управлінні молоді та спорту Київської ОВА.

Відзначимо, що такі спортивні і культурні заходи для дітей та молоді є частиною  екосистеми психічного здоров’я населення.

Захід розпочали хвилиною мовчання на вшанування героїзму і стійкості громадян, полеглих під час захисту своїх міст у збройній агресії російської федерації проти України.

Спортивна частина стартувала руханкою, яку провела дзюдоїстка, представниця Київщини Ольга Дріг.

Учасники розділилися на 4 команди і змагалися в різних естафетах, серед яких: пробіжки з баскетбольним м’ячем, комбо, перетягування канату та багато інших.

Організаторами заходу виступили Управління молоді та спорту Київської обласної військової адміністрації і Київський обласний центр фізичного здоров’я населення.

Після завершення ігор начальник Управління Сергій Тимофєєв і директор Центру Дмитро Шевченко вручили всім дітям-учасникам солодкі подарунки та сувеніри.

Нагадаємо, у  межах ініціативи першої леді України Олени Зеленської зі створення Всеукраїнської програми ментального здоров’я проводять різноманітні заходи з охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок агресії рф проти України.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *