Нові правила карантину в Україні: як буде діяти поділ на зони

В Україні з 24 серпня ввели нові правила карантину, і вся країна буде поділена на зони. В залежності від кількості хворих коронавірусом та епідеміологічної ситуації в кожній області, всі регіони будуть поділені на червону, помаранчеву, жовту і зелену зону.

В «червоній» зоні будуть діяти суворі карантинні заборони – робота громадського транспорту, робота установ освіти, масові скупчення людей, строгий масковий режим. Обмеження будуть діяти до 14 днів, але якщо ситуація в регіоні буде змінюватися, то рішення про суворі обмеження буде переглядатися відповідними комісіями.

На цей момент в цю зону потрапили Чернівці, Коломия, Самбір, Біляївка, Дубно, Острог, а також Городенківський, Косівський та Тисменицький райони Івано-Франківської області, Костопільський, Радивилівський і Рівненський район Рівненської області, і Заставнівська і Кіцманський район Чернівецької області.

У «помаранчевій зоні» на найближчі два тижні виявилися Ужгород, Івано-Франківськ, Львів, Тернопіль, Харків. Робота громадського транспорту дозволено, але тільки за кількістю сидячих місць.

В «жовту» зону потрапили Київ, Бориспіль, Одеса, Луцьк, Житомир, Рівне, Суми та Хмельницький. У цій зоні є обмеження, але менш суворі. Заборонено відвідування закладів соціального захисту, в яких перебувають люди похилого віку.

Всі інші регіони України на цей момент знаходяться в зеленій зоні. Там правила карантину полегшені.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *