Підсумки «Рамштайну»: Литва передасть Україні протитанкові боєприпаси та морські радари

 
У вівторок, 19 вересня, міністр оборони Литви Арвідас Анушаускас взяв активну участь у засіданні, організованому у рамках формату «Рамштайн». У ході цього заходу він офіційно представив новий комплекс воєнної допомоги, призначений для України.

Про це повідомила пресслужба литовського міністерства оборони. Пакет складається із систем підриву, радарів морського спостереження та боєприпасів для протитанкового гранатомета Carl Gustaf.

Додатково, починаючи з вересня, у Литві розпочнуть ремонт танків Leopard, призначених для України.

Під час «Рамштайну» Арвідас Анушаускас провів зустріч із новим українським колегою Рустемом Умеровим. Крім того, він також підписав декларацію про підтримку «ІТ-коаліції», коаліцію з підтримки України в галузі інформаційних технологій. Ця ініціатива буде спрямована на посилення кібербезпеки Збройних Сил України.

Водночас міністр оборони Литви наголосив на важливості коаліції з розмінування в Україні, яка зараз створюється, і закликав інші країни приєднатися до неї, «внісши свій внесок у вигляді тренувань, обладнання чи фінансових внесків».

Підсумки "Рамштайну": Литва передасть Україні протитанкові боєприпаси та морські радари

Нагадаємо, що Литва закликала Європейський Союз під час перегляду бюджету збільшити підтримку України. Кошти мають піти на військову мобільність.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *