Столиця підтримує виплатами дітей загиблих військових, учасників АТО та захисників з інвалідністю: як оформити виплати

У Києві підтримують членів сімей загиблих захисників та захисниць, а також щомісяця виплачують їхнім неповнолітнім дітям матеріальну допомогу. Міська влада постійно вдосконалює систему надання такої допомоги.

Зокрема, дітям загиблих військових щомісяця виплачують по 14 165 гривень. Про це повідомила пресслужба Київської державної адміністрації  із посиланням на Департамент соціальної політики.

Зазначається, що адресну матеріальну допомогу на загальну суму понад 45 мільйонів гривень у 2023-му вже отримали понад 500 дітей киян-захисників, які загинули під час російсько-української війни. Усього до кінця року столична влада виплатить понад 103 мільйони гривень цього виду допомоги.

«Окрім того, по 30 тисяч гривень щорічно Київ виплачує членам сімей захисників та захисниць, які загинули внаслідок поранень під час російсько-української війни. У 2023 році таку допомогу від міста вже отримали близько 1 800 членів сімей на загальну суму понад 53 мільйони гривень»,— йдеться у повідомленні.

Міська влада постійно вдосконалює систему надання допомоги нашим захисникам і захисницям та членам їхніх сімей. Зокрема, понад 31 тисячі киян-учасників АТО, захисників і захисниць з інвалідністю цього року отримали щорічну матеріальну допомогу. Місто вже виплатило близько 173 мільйони гривень.

Як інформує Департамент соціальної політики КМДА, місто щорічно виплачує:

  • киянам-учасникам АТО – по 5 тисяч гривень;
  • киянам-учасникам АТО, Захисникам і Захисницям з інвалідністю I групи – по 30 тисяч гривень,
  • киянам-учасникам АТО, Захисникам і Захисницям з інвалідністю II групи – по 20 тисяч гривень.

Усього у 2023 році киянам цих категорій виплатять понад 295 мільйонів гривень.

Загалом же цього року міською цільовою програмою «Турбота. Назустріч киянам» передбачено понад 555 мільйонів гривень на виплату матеріальної допомоги киянам-Захисникам і Захисницям, а також їхнім сім’ям.

Так, допомогу з міського бюджету отримують члени сімей киян-учасників АТО, Героїв Небесної Сотні та Захисників і Захисниць України. По 10 465 гривень Київ щомісячно виплачує непрацездатним батькам, дружинам/чоловікам, неодруженим повнолітнім дітям з інвалідністю з дитинства I та II груп або людям з інвалідністю I групи.

Протягом 2023 року місто вже виплатило адресну матеріальну допомогу на загальну суму близько 35 мільйонів гривень членам сімей киян-учасників АТО, Героїв Небесної Сотні та Захисників і Захисниць України. До кінця року ця сума збільшиться до майже 65 мільйонів гривень.

В адміністрації поінформували: щоб отримати допомогу, потрібно звернутися до Департаменту соціальної політики КМДА або до «Київського міського центру надання допомоги учасника АТО» («Київ Мілітарі Хаб») за адресою: вул. Бастіонна, 11 чи за телефоном гарячої лінії: 0800-300-633.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *