Укрпошта готує важливі зміни для клієнтів: одна з послуг стане дешевшою

Укрпошта планує змінити правила використання марок для відправлення посилок. Такі нововведення допоможуть осучаснити поштові послуги та наблизити до європейських стандартів.

Про це повідомив глава «Укрпошти» Ігор Смілянський у своєму Telegram-каналі.

Що готують для українців

Верховна Рада України прийняла закон №8287 і №8176. Відповідно до них випуск електронних поштових марок більше не буде підлягати ПДВ.

«До сьогодні діяла совкова дивна норма податкового кодексу, згідно з якою, коли ви купляли паперові марки вони не підлягали ПДВ, а коли та сама марка наносилась електронним шляхом, то ПДВ мав сплачуватися. Тепер всі марки рівні в правах», — написав Смілянський.

Крім того, він додав, що для клієнтів Укрпошти скоро з’явиться можливість друкувати електронні марки вдома чи в офісі на принтері й швидко відправляти листи у відділеннях.

«Спочатку реєстровані, а потім і всі інші. Тож черг стане менше. Чекайте новин у вересні», — резюмував очільник поштового оператора.

Укрпошта готує важливі зміни для клієнтів: одна з послуг стане дешевшою

Українці зможуть самостійно друкувати марки для своїх відправлень і не сплачувати за це додатково (фото: t.me/igorsmelyansky)

Акція від Укрпошти

На відправлення по Україні діє знижка 25% для власників карток Visa. Тобто усе, що вам потрібно, щоб скористатися акцією, це оплатити карткою цього оператора послуги на пошті.

Пропозиція діє до 31 серпня 2023 року для власників усіх карток Visa.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *