У Київській області почали відбудовувати 13 багатоповерхівок

В Ірпені, Гостомелі, Бородянці, Милі та Бузовій стартувала відбудова 13 багатоповерхівок, пошкоджених через російську агресію.

Ще п’ять помешкань почнуть відновлювати найближчим часом, повідомив голова Київської ОВА Руслан Кравченко.

За інформацією, в рамках реалізації проєкту буде відновлено 18 об’єктів за кошти, зібрані на платформі UNITED24.

Будинки будуть відновлені в таких громадах:

Гостомельська – 3 об’єкти;
Дмитрівська – 4 об’єкти;
Бородянська – 4 об’єкти;
Ірпінська – 7 об’єктів.

Кравченко заявив, що наразі вже стартували роботи на 5 обʼєктах в Ірпені, 3 – Гостомелі, 2 – Бородянці, 2 – с. Мила та 1 – с. Бузова.

«Усі 18 будинків були пошкоджені внаслідок російської агресії. До повномасштабного вторгнення та руйнування осель окупантами тут загалом проживали понад 4,5 тисячі людей. Через росіян вони залишилися без домівок, і наше завдання – якомога швидше відбудувати ці об’єкти.

Центральна влада, місцеве самоврядування, міжнародні донори та благодійники спільними зусиллями відновлюють знищене російськими окупантами. Амбасадори UNITED24 та всі, хто долучився до збору коштів, не просто повертають людей в їхні оселі, а повернуть життя в наші міста», – наголосив Руслан Кравченко.

Наразі на ремонт 18 об’єктів передали 638,9 млн грн.

На всіх обʼєктах виконують переважно роботи з демонтажу, підсилення конструкцій будівель, відновлення стін та перегородок, відновлення покрівлі, утеплення фасаду, заміни вікон та дверей, часткового внутрішнього оздоблення, відновлення інженерних мереж тощо.

Начальник Київської ОВА нагадав, що відбудова перших трьох будинків розпочалася в травні цього року. Усі роботи планують закінчити до кінця поточного року.

«Незалежний нагляд за використанням коштів на відновлення та якістю відбудови на всіх етапах реалізовує ПРООН. Це сприятиме прозорості та підзвітності всього процесу відбудови», – підкреслив начальник Київської ОВА.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *