У Чабанах під Києвом прогримів вибух

Вибух під Києвом сколихнув жителів села Чабани. Як повідомляють у Facebook місцеві, у ніч на 15 вересня стався розрив труби високого тиску газу. Подія відбулася в районі вулиці Польова, повідомила нам Анна Домніч.

За словами очевидиці Марини Степанської, газ виривається з величезною силою. Після вибуху в околицях стоїть сильний шум і звук з часом тільки посилюється. Про це вона розповіла у своєму Facebook та прикріпила відео.

«Пишуть, що був вибух труби газу під високим тиском в Чабанах. Начебто, евакуюють звідти людей. Пожежники та газові служби виїхали. Друзі, у нас тут якась жесть! Дикий шум, неначе виривається газ з величезною силою або пожежа. Це триває вже хвилин 15 і звук тільки посилюється, як звук з турбін літака, або коли ракета космічна злітає. Дуже голосно і він знову посилюється «, — повідомляє очевидиця.

Відео очевидиці Марини Степанської

У спільноті «Київ Оперативний» поділилися першим відеокоментарем стосовно того, що відбувається в Чабанах.

НП під Києвом

Очевидці також показали величезні черги рятувальних служб, які вирушили в напрямку Чабанів.

НП під Києвом

Також вибух налякав і жителів сусіднього села — Хотова.

«Ми вже поїхали в готель, але без паніки. Прорвало майже під вікнами багатоповерхівки, де живемо, в полі. Звук жахливий, поліція заметушилась першою, пожежники, газова служба… На вулиці відчуття тривоги і жахливий шум», — повідомили місцеві жителі у Twitter.

Вибух був чутний і в Хотові

Пізніше Марина додала, що станом на 01:15 «все стихло».

«Але як люди, які зовсім поруч, — не уявляю!» — зазначила вона.

За інформацією місцевих жителів, фахівцям вдалося перекрити газ.

Також відзначимо, що на деякий час в Чабанах було відключено електрику.

«Зараз все ок і тихо», — резюмувала Степанська.

«Фактам ICTV» в ДСНС офіційно підтвердили, що в Чабанах стався витік газу з труби. Станом на 01:30 газопостачання відновлено, а загрози для життя і здоров’я громадян немає.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *