Фото легкоатлетки з Броварів прикрасило обкладинку книги іспанського психолога

Стало відомо, що 21-річна легкоатлетка Аліна Шух, яка представляє Київщину, потрапила на обкладинку випущеної в Іспанії книги «Людина, котра стоїть за спортсменом» авторства іспанського психолога Карлоса Бернабі.

Про це повідомляє інформаційний портал «Моя Київщина» з посиланням на пресслужбу КОДА.

Півтора роки тому я їхала з містечка на півдні Іспанії в Мадрид для того, щоб проголосувати на виборах президента України. Для поїздки довелося скористатися сервісом BlaBlaCar. Мені дуже пощастило з водієм. З Карлосом за шість годин дороги ми встигли поговорити на найрізноманітніші теми, від потенціалу розвитку космосу до улюбленого для нас спорту (він працював психологом баскетбольної команди на той момент). Загалом, зав’язалася дружба, я навіть приїжджала в Мадрид, до нього в гості, — написала Аліна в соцмережі Instagram.

Після першої зустрічі зі спортсменкою Карлос почав писати книгу з багатообіцяючою назвою «Людина, котра стоїть за спортсменом». Аліна стежила за всім процесом написання і публікації книги. Але вона не здогадувалася, що автор помістить її фото на обкладинку.

Зауважимо, що цьогоріч Аліна Шух, яка тренується під керівництвом мами, Майї Шух, стала найсильнішою семиборкою України, перемігши в національному чемпіонаті чемпіонку світу-2013 Ганну Касьянову. 

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *