Чи можлива в Україні заборона виїзду чоловікам після війни? Ось остаточна відповідь

Пропозиція ексрадника міністра внутрішніх справ Вадима Денисенка заборонити виїзд українським чоловікам за кордон після війни ще на три роки задля «збереження нації» збурила суспільство і досі не дає спокою багатьом.

Чи можливо таке, розповів Єгор Чернєв, заступник голови Комітету Верховної ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки, пишуть Novyny.live.

 

Зараз — це вимушений крок

За словами нардепа, таке в Україні — країні, яка хоче бути частиною ЄС, НАТО та демократичного суспільства — неможливо.

«Такі пропозиції — нонсенс. Ми маємо жити за правилами демократичних суспільств. А там немає обмеження у пересуваннях людей. Ми не Північна Корея, не РФ та інші диктаторські країни.

Зараз це вимушений крок через війну. Коли вона закінчиться — кожен має право обирати, де і як йому жити. Сподіваюсь, що українці залишаться тут і повернуться. У нас дуже багато роботи з відновлення країни», — сказав Чернєв.

Деталі скандалу з Денисенком

Керівник Інституту майбутнього Вадим Денисенко, якого ЗМІ називали радником міністра внутрішніх справ, на початку серпня написав у Facebook, що задля збереження українців як нації треба продовжити заборону виїзду чоловікам ще на три роки після закінчення війни.

У МВС швидко відреагували, назвавши слова Денисенка його особистою думкою, а також відхрестилися від нього, сказавши, зо він «не є радником міністра внутрішніх справ».

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *