COVID-19 у Броварах не збавляє темпів

Ситуація з коронавірусом у Броварах поки що не йде на краще. Як повідомив очільник Броварського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Ігор Кравцов, станом на ранок 7 вересня на COVID-19 хворіє 151 броварчанин. Госпіталізовано 33 особи, 21 – до Броварської лікарні, решта – до інших медичних установ.
Також на коронавірус хворіють 9 дітей, трьох з яких шпиталізували до дитячої лікарні Броварів. Шестеро маленьких пацієнтів лікуються амбулаторно під постійним контролем лікарів. При цьому, з початку нового навчального року не зафіксовано жодного випадку інфікування серед школярів.
Ігор Кравцов зазначає, що відчутно зросла кількість звернень до броварських амбулаторій. Так, минулого тижня зафіксували 39 пневмоній серед дорослого населення. 5 пацієнтів госпіталізували.
Загалом від початку епідемії у Броварах зафіксовано 386 лабораторно підтверджених випадків інфікування. Серед них – 34 дитини. Унаслідок ускладнень подолати хворобу не змогли 9 інфікованих, 5 з них — броварчани. Повністю одужав 151 мешканець Броварів. Інцидентність захворюваності у місті та районі становить 64,6 осіб на 100 тисяч населення.
Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *