Facebook заборонив бажати смерті президентам

Компанія Meta, яка володіє популярною соціальною мережею Facebook, заявила, що забороняє бажати публічно смерті президенту Російської Федерації Володимиру Путіну та Олександру Лукашенку. Крім того, там хочуть обмежити заклики до насильства на адресу інших росіян.

Про це пише видання Reuters.

«Зараз ми звужуємо фокус, щоб чітко вказати в керівництві, що це ніколи не повинно інтерпретуватися як потурання насильству проти росіян загалом. Ми також не дозволяємо заклики до вбивства глави держави… Отже, щоб усунути будь-яку двозначність щодо нашої позиції, ми ще більше звужуємо наші вказівки, щоб чітко зазначити, що ми не дозволяємо заклики до вбивства глави держави на наших платформах”, — заявив президент Meta Global Affairs Нік Клег.

У компанії заявили, що не підтримують русофобію, геноцид та етнічні чищення, а ще негативно ставляться до дискримінації.

Як повідомляли Українські Новини, Роскомнадзор запропонував росіянам переходити у вітчизняні соцмережі «Вконтакте» та «Однокласники» у зв’язку з блокуванням популярної соціальної мережі Instagram у країні.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *