Monobank першим в Україні запустив міжнародну доставку банківських карток до 180 країн

Monobank оновив свій мобільний додаток і тепер у ньому доступна нова функція – доставка пластикових карток за кордон, у 180 країн. Про це заявив співзасновник фінансової установи Олег Гороховський.

Клієнт може скористатись послугою від Ukrposhta International або вибрати найближче відділення/поштомат або адресу через Nova Poshta. Monobank став першим серед українських банків, хто реалізував послугу у мобільному додатку.

«Ми запускаємо міжнародну доставку фізичних карт mono більш ніж у 180 країн. Якщо ви вже з нами і вам потрібен пластик — замовляйте. Якщо ви давно хотіли стати клієнтом mono з-за кордону (тільки для резидентів України) – замовляйте. Все зроблено дуже просто у меню оформлення фізичної картки. Наскільки мені відомо, це перша технологічна реалізація міжнародної доставки карток клієнтам серед українських банків», — зазначив Гороховський і запропонував оновити додаток.

Як замовити картку Monobank

Відкрийте програму та перейдіть до параметрів карти. Виберіть вкладку «Випустити пластикову картку», потім країну та спосіб доставки. Також потрібно вказати реквізити одержувача та його адресу.

Кошти за доставку будуть списані після оформлення картки. Додаток надійде повідомлення з трекномером, щоб клієнт мав можливість відстежувати статус доставки.

Monobank не бере плату за міжнародну доставку, оплачується лише тариф оператора доставки. Програма надішле повідомлення, коли посилка опиниться в країні призначення.

Послуга буде корисною як чинним клієнтам за кордоном, які хочуть замовити або перевипустити фізичну картку, так і новим, яким потрібний пластик.

Monobank першим в Україні запустив міжнародну доставку банківських карток до 180 країн

Monobank запустили в Україні 22 листопада 2017 року. За даними на липень 2023 року, він обслуговує 7,4 млн клієнтів. Бренд належить спільно Fintech Band та групі TAS Сергія Тігіпка, банк працює на базі Універсал Банку, який входить до групи TAC.

Відомо, що після початку повномасштабної війни біженцями стали понад 6 мільйонів українців. Більшість переселенців – це жінки та діти.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *