«Scania» відкрила в Україні нову сервісну станцію у Броварах

Компанія «Сканія Україна» відкрила нову сервісну станцію «Сканія Бровари» загальною площею 1,11 тис. кв. поблизу Броварської кільцевої дороги на перетині трас М95 та Н07, повідомила прес-служба дистриб’юторської компанії.

«Рішенням про відкриття нової сервісної станції в Київському регіоні ми хочемо підтвердити свою прихильність до українського ринку. Ми усвідомлюємо всі ризики для наших інвестицій, але хочемо бути ближчими до наших клієнтів, діяльність яких важлива для українського суспільства, особливо в нинішніх умовах», — цитує прес -служба генерального директора ТОВ «Сканія Україна» Хокана Йюде у повідомленні на сайті у четвер. Станція включає сервісні бокси, складські та офісні приміщення.

Одночасно в ній може обслуговуватись 8 вантажних автомобілів, є також великий склад запчастин. Як повідомлялося, нова станція стала 12-ою у сервісній мережі компанії. Директор з розвитку дилерської мережі та дилерів в Україні Олександр Тицький зазначив, що з урахуванням розташування станції (де пролягають головні маршрути з півночі на захід та південь) компанія бачить величезну потребу в наданні послуг з ремонту та обслуговування вантажної техніки не тільки в цій частині регіону, тому в майбутньому центр може бути значно розширений, і надаватиме більший спектр послуг для перевізників. На відкритті станції був присутній посол Швеції в Україні Тобіас Тіберг, який зазначив, що Швеція підтримує Україну оборонною технікою, гуманітарною допомогою, надає фінансову підтримку та продовжує працювати з Україною над реформами в місцевому самоврядуванні, енергетичній незалежності, захисті довкілля.

«Сьогодні ScaniaGroup відкриває новий об’єкт неподалік Києва. Вантажівки Scania допоможуть Україні відновити те, що Росія руйнує. Ніщо не може зламати стійкість українців», — написав посол у Твіттер.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *