Авіалінії «Нової пошти» отримали перші літаки: коли розпочнуть польоти

Авіаперевізник оператора «Нова пошта» Supernova Airlines отримав перші два літаки у лізинг, планує перший рейс у вересні.

Про це розповів співвласник «Нової пошти» Володимир Поперешнюк у ході відкриття терміналу у Дніпрі, повідомляє Інтерфакс-Україна.

За його словами, компанія вже взяла у лізинг два літаки Boeing 757-200. За попередніми оцінками, ця послуга обійдеться їй приблизно у 200 тисяч доларів на місяць за кожен борт, загальна інвестиція у запуск авіакомпанії — до 10 млн доларів.

«Ми будемо експлуатантом, наразі триває отримання сертифікату в Державіаслужбі. Власна авіакомпанія буде однозначно вигідніша, ми наразі активно замовляємо послуги в інших авіаперевізників», — повідомив Поперешнюк.

Він зауважив, що вартість міжнародної доставки не збільшиться. Базовим аеропортом буде Міжнародний аеропорт «Бориспіль».

«Перші польоти будуть у вересні. Ми не сумніваємося у їхньому повному завантаженні. Швидкість доставки зростає вдвічі, ми можемо запропонувати доставку за п’ять днів із Китаю та США», – розповів Поперешнюк.

Нагадуємо:

У жовтні стало відомо, що поштовий оператор «Нова Пошта» запускає власного авіаперевізника для транспортування міжнародних пакунків.

Попередньо компанія планувала отримати сертифікат експлуатанта у квітні 2022 року.

Компанія матиме власний флот літаків. Вона увійде до структури «Нова Пошта Глобал» та літатиме з міжнародних аеропортів «Бориспіль» та «Львів».

Економічна правда

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *