Броварський відділ культури запускає проект для юних поетів

🔹Відділ культури у співпраці з управлінням освіти і науки Броварської міської ради запрошує дітей та підлітків взяти участь у новому міському проекті — «Тобі, Україно моя…». Організатори розповідають, що проект передбачає публікації в мережі та видання збірки поетичних творів і малюнків, авторами яких можуть виступити юні броварчани.
🔹«Ми пропонуємо дітям нашого міста спробувати себе в ролі поетів та відчути те піднесення, коли власні думки перетворюються на поетичні рядки. Тему ми обрали патріотичну — любов й повага до сім’ї, країни, її народу і захисників, віра і надія у щасливе майбуття», — розповiдають організатори.
🔹За їх словами, проект «Тобі, Україно моя…» спрямований на розвиток патріотичної дитячо-юнацької творчості, виявлення творчо обдарованих дітей міста та підтримка їх талантів. Так для участі подаються виключно авторські поетичні твори, кількість яких не обмежена. По завершенню проекту всі учасники будуть нагороджені Дипломами за участь, а юні автори, твори яких увійдуть до збірки, отримають у подарунок примірник друкованого видання.
Взяти участь у проекті мають змогу діти віком від 5 до 16 років. 👉Для цього слід заповнити анкету-заявку за посиланням: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSfiZnHOO1mdV7…/viewform
👉Детальну інформацію можна переглянути на
Бровари: культурний простір
Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *