Буданов назвав Telegram проблемою для нацбезпеки, але визнав його користь: про що йдеться

Мессенджер Telegram завдає руйнівного ефекту в Україні. Однак завдяки йому можна щось доносити до людей на окупованих територіях.

Про це очільник Головного управління Міноборони Кирило Буданов заявив на форумі Kyiv Stratcom Forum 2024. При цьому він зазначив, що виступає проти утисків свободи слова.

«У нас будь-хто може зробити канал, почати на ньому писати все, що заманеться, а коли щось починають робити, прикриватися тим, що це свобода ЗМІ. Але це трошки інакше називається», – сказав голова ГУР.

Втім, за словами Буданова, Telegram допомагає інформаційно впливати на населення тимчасово окупованих регіонів.

«Це те, що більш-менш працює», – додав очільник розвідувального відомства.

Як повідомляв OBOZ.UA, народний депутат від партії «Європейська солідарність» Микола Княжицький зареєстрував законопроєкт щодо регулювання діяльності платформ спільного доступу до інформації, через які поширюється масова інформація, особливо Telegram.

Нагадаємо, що в середу, 27 березня, Буданов заявив, що про підготовку до теракту у підмосковному «Крокус Сіті» Росія знала щонайменше за місяць. Кремль допустив, щоб це сталося, і є кілька пояснень, чому допустив.

«Для чого вони допустили, щоб це сталося, – є кілька варіантів. Перше – це, як у них заведено, боротьба «веж», щоб зараз зняти кілька високопосадовців. Інший варіант – вони насправді недооцінили масштаби того, що станеться. Думали, що це буде більш локально, і хотіли звинуватити в усьому Україну», – зазначив Буданов.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *