Будинок Андрія Шевченка постраждав від ударів по Києву

Відомий футболіст Андрій Шевченко, який днями офіційно став президентом УАФ, розповів, що його будинок у Києві постраждав від обстрілів. Як виявилося, за час повномасштабної війни РФ проти України оселю чоловіка неодноразово могли зруйнувати окупанти.

Як повідомляє РБК-Україна (проект Styler), про це Шевченко розповів в інтерв’ю для YouTube-каналу «Бомбардир».

Це не вперше

Під час інтерв’ю журналіст пригадав розмову із Шевченком перед початком запису бесіди. Як виявилося, футболіст зізнавався, що через російські обстріли в його будинку «вилітали» вікна. Це сталося під час серйозних ударів окупантів по Києву.

«Так, з будинком поруч. Це ж не в перший раз такі ситуації за два роки», — розповів Шевченко.

Будинок Андрія Шевченка постраждав від ударів по КиєвуЛегендарний футболіст розповів про свій будинок у Києві (скріншот)

Втім, футболіст зазначив, що його це не лякає. За словами Шевченка, він хоче допомагати Україні.

«Я зробив вже свій вибір, я ж сказав. Я зробив цей вибір за два-три дні після початку повномасштабної війни. Правильно казати, що війна почалася у 2014-му році. Це так», — наголосив президент УАФ.

«Я сказав, що я буду допомагати, буду розмовляти, я буду розказувати. Я хочу бути тим голосом, що розказує правду про те, що є в Україні. Після мого першого приїзду і спілкування з друзями, спілкування з військовими, які якраз і стоять на першій лінії, я зрозумів, що це треба робити постійно», — додав футболіст

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *