Бюджетники, які добровільно не повернуть 6500 грн до бюджету, ризикують потрапити до суду

Бюджетники, які незаконно отримали допомогою у розмірі 6500 грн (у межах є Підтримка), ризикують потрапити під суд. Це стосуватиметься тих, хто добровільно не перекаже гроші до бюджету.

Про це повідомили «Українські Новини» з посиланням на лист МОН. Вчителі та науковці мають повернути 6500 гривень грошової допомоги від державної програми «єПідтримка», а за невиконання Міністерство освіти і науки (МОН) України та Міністерство економіки звертатиметься до суду.

У ньому йдеться, що відбулася верифікація державних виплат, яку провів Мінфін. За її результатами працівникам певних установ потрібно терміново та в повному обсязі повернути неправомірно отриману від держави допомогу у розмірі 6500 гривень.

МОН наголосило, що кошти терміново потрібно повернути до резервного фонду державного бюджету. Це дозволить спрямувати їх для забезпечення ключових потреб суб’єктів сектору оборони та національної безпеки в умовах воєнного стану.

«Йдеться про виплати у 6500 гривень, надані минулого року. У разі помилкового призначення може відбутися судовий процес, на якому доведуть неправомірність надання грошової виплати. У таких випадках громадяни повертатимуть гроші», – йдеться у публікації.

Нагадаємо, 3 серпня у МОН заявили, що освітянам необхідно повернути 6500 грн бюджетних коштів. Це стосується тих грошей, які було виплачено навесні 2022 року. У міністерстві зазначили, що допомогу могли отримати лише особи, які працювали на умовах трудового договору та не в бюджетних установах.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *