“Білий квиток” за 5500 гривень: набирає популярності новий спосіб відстрочки від армії

Як уже відомо, після повномасштабного вторгнення знайшлося чимало «бізнесменів», які за невеликі гроші виготовляли різного роду довідки та документи для військовозобов’язаних чоловіків. Це фальшиві довідки про інвалідність, фейкові “білі квитки” тощо. Таким методом виїхало чимало чоловіків, також багатьох чоловіків зловили та притягнули до кримінальної відповідальності. Але це досі не заважає процвітати такому бізнесу в Україні, чоловіки готові ризикувати та користуватися даними послугами.

В Інтернеті та багатьох соціальних мережах зараз гуляють ролики де пропонують чоловікам зробити фейковий білий квиток та виїхати в Європу за 150 доларів (5500 гривень). В оголошені чи роликах йдеться, що все робиться за декілька днів і ніхто не наражає себе на небезпеку і клієнт з цими документами може покинути Україну.

Чоловіка просять перейти за посиланням на їхню сторінку в Telegram, яка публікує основну інформацію та де можна скористатися послугою. Оплату шахраї беруть тільки у криптовалюті для анонімності та просять внести передоплату послуги у 25 %. За такими оголошеннями в 99% стоять шахраї, які просто виманюють гроші довірливих українців та їхні дані.

Також в прикордонній службі України застерегли чоловіків, що сотні людей уже було покарано за підроблені документи. А з приходом е-реєстр військовозобов’язаних, який уже функціонує, тепер все перевірятиметься через нього, а у шахраїв доступу до цього інструменту немає.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *