Велика втрата для України. Помер легендарний кіборг та підполковник Віталій Баранов

8 жовтня 2023 року помер легендарний кіборг, який захищав Донецький аеропорт, підполковник та командир 206 Батальйону територіальної оборони Віталій Баранов.

Про це пише РБК-Україна (проект Styler) із посиланням на публікацію Димерської громади у Facebook.

Що відомо про полеглого Героя

Віталій Баранов народився 1967 року на Житомирщині. Закінчив Кам’янець-Подільське вище військове інженерно-командне училище і 20 років віддав служінню Україні.

У 2004 році звільнився в запас, але у 2014 році поновився на службі й встав на захист України від російських окупантів. З січня 2015 року він очолив 90 окремий аеромобільно-десантний батальйон, який особливо відзначився під час оборони Донецького аеропорту. Віталія нагородили за мужність орденами Богдана Хмельницького ІІІ та ІІ ступенів.

Велика втрата для України. Помер легендарний кіборг та підполковник Віталій БарановВіталій Анатолійович Баранов захищав Україну від російських окупантів з 2014 року (фото: Димерська Громада/Facebook)

Велика втрата для України. Помер легендарний кіборг та підполковник Віталій БарановВелика втрата для України. Помер легендарний кіборг та підполковник Віталій БарановВелика втрата для України. Помер легендарний кіборг та підполковник Віталій БарановЗа мужність Віталія нагородили орденами Богдана Хмельницького ІІІ та ІІ ступенів (фото: https://www.facebook.com/BaranovVitaliyAnatoliyovich)

На фронті його знали під позивним «Біба». Таке прізвисько Віталій взяв на честь улюбленого гравця київського «Динамо» Андрія Біби.

У перші дні повномасштабного вторгнення Баранов разом з товаришами організував заходи протидії окупантам за маршрутом їхнього просування на Київщині. Також відомо, що він очолював організацію «Офіцерський рух учасників війни».

Кіборга поховають у селі Катюжанка

Віталій проживав у селі Катюжанка. Його поховають на місцевому кладовищі, похоронна церемонія відбудеться 11 жовтня о 09:00 год. по вул.Біла, 83.

«Від імені всієї Димерської громади висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлого, схиляємо голови у невимовній скорботі. Велика втрата для всіх нас. Вічна пам’ять та царство небесне справжньому патріоту України, який боровся за її незалежність», — написали у Димерській громаді.

Героя привезуть додому 9 жовтня, орієнтовний час — з 18:00 до 20:00. Жителів громади закликали гідно зустріти захисника, створивши живий коридор та запаливши свічку пам’яті.

Велика втрата для України. Помер легендарний кіборг та підполковник Віталій БарановПрощання з Віталієм відбудеться 11 жовтня (фото: https://www.facebook.com/BaranovVitaliyAnatoliyovich)

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *