Ветеран війни назвав умову, за якої ЗСУ зможуть почати контрнаступ: справа не у снарядах з Європи

Українська армія повинна позбутися залежності від західної військової допомоги, передусім, від допомоги боєприпасами. Лише налагодження виробництва достатнього обсягу снарядів всередині країни дасть змогу розпочати контрнаступ.

Таку заяву в ексклюзивному інтерв’ю OBOZ.UA зробив ветеран війни, громадський активіст, юрист Олег Симороз. «Я глибоко переконаний, що для проведення контрнаступальних дій потрібне власне виробництво», – наголосив він.

На думку ветерана війни, надання Україні 800 тисяч боєприпасів з Європи покращить позиції ЗСУ «у плані оборони», але не стане запорукою кардинальних змін на полі бою.

«Коли ти проводиш контрнаступ, ти не можеш ризикувати через залежність від чиїхось політичних інтересів. Це послаблює наші позиції на міжнародній арені, бо ми стаємо залежними», – сказав Симороз.

На його думку, Україна може й надалі отримувати західну допомогу, але левова частка озброєнь має вироблятися вітчизняним ВПК.

«Так, ми можем працювати в тандемі, але значну цифру – наголошую, значну – має закрити власне виробництво. Тоді в разі, коли ми розпочнемо контрнаступ і якщо будуть якісь проблеми з постачанням від західних партнерів, це не змінить картину кардинально», – пояснив він.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *