Вийшов під заставу у 10 млн: підозрюваний у хабарництві нардеп Гунько більше не під вартою і брав участь у засіданні Ради

Анатолій Гунько – підозрюваний у корупційному злочині народний депутат України IX скликання – вийшов із СІЗО. За нього було внесено заставу в розмірі 10 мільйонів гривень.

Про те, що політик більше не перебуває під вартою і прийшов на роботу до парламенту, повідомив колега Гунька Володимир Ар’єв у Facebook. Він показав фотографію нардепа в залі Верховної Ради України, зроблену 7 листопада.

Підозрюваний у корупції Анатолій Гунько у ВРУ

Виданню «Громадське» представники Спеціалізованої антикорупційної прокуратури підтвердили, що за підозрюваного було внесенозаставу. Це сталося ще 18 жовтня.

Про затримання народного обранця родом із Чернігівської області разом із двома спільниками стало відомо 8 серпня. Слідчі заявляли про неправомірну вигоду в розмірі 85 тисяч доларів.

Наступного дня Гуньку оголосили підозру в хабарництві. Правоохоронці стверджують, що гроші були призначені за передачу в оренду землі Національній академії аграрних наук України.

Готівкові гроші.
Пакет із хабаром.

Суд обрав парламентарю запобіжний захід у вигляді утримання під вартою. Застава була визначена в розмірі 30 мільйонів гривень, але 4 жовтня Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду зменшила цю суму до 10 мільйонів.

10 серпня голова фракції «Слуга народу» Давид Арахамія повідомив про виключення Гунька з фракції.

Анатолій Гунько.
Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *