Високі доходи та нерухомість: цікаві деталі в декларації очільника Київської ОВА Кравченка

У декларації за 2022 рік Руслана Кравченка, на той час керівника Бучанської окружної прокуратури Київської області, виділяється його дохід, який склав понад 1,2 млн гривень, що перевищує середній рівень у порівнянні з іншими чиновниками на аналогічних посадах

Як пише RegioNews, у системі НАЗК є декларація чинного начальника Київської ОВА Руслана Кравченка за 2022 рік, коли він ще працював керівником Бучанської окружної прокуратури Київської області, а на посаду очільника Київської області він був призначений у 2023 році.

Так от згідно з декларацією, у 2022 році Кравченко отримав понад 1,2 млн гривень на посаді керівника Бучанської окружної прокуратури Київської області, а це більше 100 тис. гривень на місяць. Усі інші колеги начальника Київської ОВА таких грошей у 2022 році не отримували. За винятком хіба начальника Чернівецької ОВА Руслана Запаранюка, який за 2022 рік заробив понад 2 млн гривень, але цей чиновник є учасником іншого нашого рейтингу.

Дружина Руслана Кравченка на той час працювала в Офісі генерального прокурора і заробила у 2022 році майже 840 тис. гривень. Кравченко у декларації за 2022 рік вказав 35 тис. доларів готівкою, а його дружина — 18 тис. доларів.

Кравченко разом зі своєю дружиною у 2022 році проживав у київській квартирі родича останньої. Також у дружини чиновника є квартира площею 89 кв. метрів у столиці. Вона також володіє двома нежитловими приміщеннями площею понад 100 кв. метрів у Чернівцях.

У свою чергу дружина чинного очільника Київщини у 2022 році користувалась автомобілем «INFINITI» QX70, що також належить її родичці. На дружину Кравченка також записано «Mercedes-Benz» C250 2013 року випуску.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *