Владислав Бухов — найкращий спортсмен України в лютому

Плавець Владислав Бухов визнаний найкращим спортсменом України в лютому.

Про це повідомляє пресслужба НОК України.

21-річний Бухов завоював золоту нагороду на чемпіонаті світу з водних видів спорту на дистанції 50 м вільним стилем. Ця медаль стала для нашої збірної єдиною в плаванні на цій світовій першості.

Найкращим юним спортсменом назвали стрибуна у воду Олексія Середу. Нагадаємо, що українець виборов бронзу зі стрибків у воду з 10-метрової вишки на чемпіонаті світу. Для України — це перша в історії медаль у чоловічих одиночних стрибках з 10-метрової вишки в межах ЧС.

Встановив рекорд України: Бухов вперше в кар'єрі вийшов у фінал ЧС з водних  видів спорту - Sport-Express

Переможців обирала експертна комісія з визначення найкращих спортсменів та тренерів місяця.

Лауреатів спортивного місяця нагородять грошовими преміями, ексклюзивними статуетками та пам’ятними плакетками.