Власник маєтку збожеволів: під Києвом зберігся таємничий палац ХІХ століття

У Київській області досить чудово зберігся розкішний палац Остен-Сакенів, який збудували ще в першій половині XIX століття.

Архівні фото та історію у своєму Telegram-каналі опублікував екскурсовод Кирило Степанець.

За його словами, розкішний палац часів ХІХ століття чудово зберігся і його можна побачити у населеному пункті Немішаєве Київської області.

Палац Остен-Сакенів належав графу Карлу Сакену. Екскурсовод стверджує, що ця місцевість огорнута різними таємницями та легендами. Це пов’язано з тим, що перший власник маєтку збожеволів з незрозумілих причин.

Згодом палац Остен-Сакенів кілька разів продавали, а за підсумками Жовтневого перевороту все майно останнього власника «націоналізували» на користь радянської влади.

«У 2000 році в маєтку сталася пожежа. Було знищено всі меблі, а сама споруда, на жаль, досі перебуває в аварійному стані. Палац не відновлювався з моменту пожежі і поступово руйнується», — наголосив Степанець у своєму тематичному Telegram-каналі.

Окремо популярний екскурсовод зазначив, що палац Остен-Сакенів ХІХ століття розташований на вулиці Біохімічній у селі Немішаєве.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *