Внаслідок ракетного удару зруйновано важливий спортивний об’єкт у Дніпрі – спорткомплекс «Метеор»: фото

В ніч проти 15 серпня Росія понівечила важливий спортивний об’єкт у Дніпрі – спорткомплекс «Метеор». Про це повідомив глава місцевої ОВА Сергій Лисак.

«Тут приймали всеукраїнські змагання. Займалися діти. Сьогодні, окрім підприємства, російські ракети понівечили і його. Там вилетіли вікна, побитий фасад та внутрішня стіна», – написав Лисак.

Фото: Сергій Лисак

Крім того, поранення через влучання російських ракет у промисловий об’єкт у Дніпрі отримали дві людини: 59-річна жінка та 70-річний чоловік. Перша лікуватиметься вдома, другий – госпіталізований.

Фото: Сергій Лисак
ДОВІДКА. Спортивний комплекс «Метеор» — це найбільший центр спортивного та культурного життя міста Дніпра, одна з основних спортивних баз в Україні, що здійснює підготовку спортсменів міжнародного класу. Є підрозділом Південного машинобудівного заводу, який із початку повномасштабного вторгнення зазнавав атак росіян. «Метеор» має статус Національної бази олімпійської та паралімпійської підготовки. Стадіон на базі цього спорткомплексу має можливість приймати змагання всеукраїнського та міжнародного рівнів. 
Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *