Володарка титулу Міс Всесвіт Україна-2023 Ангеліна Усанова показала костюм «Берегині Матері»

Фінал конкурсу Міс Всесвіт-2023 пройде 18 листопада в Сальвадорі. Від України поїде Ангеліна Усанова, яка вже встигла показати своє вбрання для нового етапу конкурсу.

Про те, яким буде образ моделі на Міс Всесвіт, розповідає РБК-Україна (проект Styler) з посиланням на відео Ангеліни Усанової на YouTube та Insragram-сторінку конкурсу.

Ангеліна Усанова втілить образ «Берегині Матері»

Організаційний комітет Міс Всесвіт Україна показав костюм, який розробила команда МÜ production для Усанової.

Символ «Берегині Матері» є дуже знаковим для українців, адже саме вона є головним щитом Києва, кожна українська жінка є берегинею своєї родини, домівки та всього, що її оточує. Але на конкурсі модель хоче показати не лише цю частину історії своїм вбранням.

Володарка титулу Міс Всесвіт Україна-2023 Ангеліна Усанова показала костюм "Берегині Матері"

Костюм Ангеліни Усанової «Берегиня Мати» (фото: instagram.com/missukraine_universe)

«Цей костюм — наша присвята великій, священній і безумовній материнській любові та беззахисності дітей перед очима війни. Матері всієї України благають і мріють про чисте й захищене небо без ракет. Моляться за життя своїх дітей, які безжально забирає війна», — написано на офіційній сторінці конкурсу в Instagram.

Відомо, що для виробництва цього розкішного костюма було використано 35 метрів шифонових та органзових тканин. Поверх тканини надрукований принт у вигляді хмаринок і безкрайнього блакитного неба.

Деякі елементи костюму розроблялися і друкувалися на 3D принтері. Для оздоблення наряду використано приблизно 45 000 декоративних камінців.

Володарка титулу Міс Всесвіт Україна-2023 Ангеліна Усанова показала костюм "Берегині Матері"

Костюм Ангеліни Усанової «Берегиня Мати» (фото: instagram.com/missukraine_universe)

Символізм костюма

Блакитна тканина — символ тихого мирного неба без ракет. Білий та молочний кольори — символи миру. Синій та жовтий — кольори прапора України. Золоті елементи костюма — броня, що символізує силу кожної української матері — така концепція костюма.

Щоб привернути увагу міжнародної спільноти до подій в Україні та ідеї образу, «Міс Всесвіт Україна»-2023 Ангеліна Усанова написала пісню «Peace», на яку в Києві відзняли відеокліп.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *