Вперше в історії титул Міс Америка отримала чинна офіцерка ВПС США – фото красуні

Нещодавно в Орландо (Флорида) відбувся фінал 96-го національного конкурсу краси «Міс Америка 2024», переможницею якого стала військовослужбовиця ВПС США Медісон Марш із Колорадо. Крім військової служби Медісон Марш навчається ще й у Гарвардській школі. Вперше в історії конкурсу «Міс Америка» перемогу здобула чинна офіцерка ВПС.

Медісон Марш пройшла через три відбіркові вечори. Все починалося з одинадцяти півфіналісток. Спочатку журі відібрало десять дівчат, а потім ще одну додали американці, що голосували.

 
Медісон Марш у статусі «Міс Колорадо»
Медісон Марш у статусі «Міс Колорадо»

Після цього одинадцять претенденток просіяли через чотири раунди випробувань:

  • Прогулялися подіумом у спортивному одязі, прикрашеному стразами;
  • Дискутували на гарячі теми;
  • Презентували вечірні сукні.
Спортивний одяг та стрази
Спортивний одяг та стрази

Фіналом раунду став марш п’яти відібраних претенденток. Перемогу Марш здобула завдяки оригінальності трактувань тем тероризму, технологій, клімату, харчування. Але, мабуть, найбільше підкорила журі її розповідь про отримання атестата пілота у 16 років та розповідь про досягнення у військовій службі. Їй доводиться багато вчитися та впевнено командувати, підсумував голова комісії.

Багато вчитися та впевнено командувати
Багато вчитися та впевнено командувати

Несподівані факти про конкурси краси

  • В Таїланді щороку обирають «Міс Слониху». У конкурсі беруть участь дівчата вагою понад 90 кг. Головна мета цього конкурсу, як не дивно, – привернути увагу до проблеми зникнення слонів.
  • У 1957 році на ядерному полігоні за сто кілометрів від Лас-Вегаса пройшов один із найдивніших конкурсів краси в історії – «Міс атомна бомба». З його допомогою влада Невади вирішила залучити до штату ще більше туристів. У травні 1957 року титул «Міс атомна бомба» здобула танцівниця Лі Мерлін. Її вбрали в купальник, декорований ватою у формі ядерного гриба. Через п’ять років випробування ядерних бомб припинили й конкурс «Міс атомна бомба» канув у Лету.
«Міс атомна бомба»-1957
«Міс атомна бомба»-1957
  • 2007 року в Анголі пройшов конкурс «Міс протипіхотна міна». У 2002 році в Анголі закінчилася громадянська війна, але сотні нерозмінованих боєприпасів досі розкидані по всій країні. Щороку на них підриваються близько 300-400 людей. Організатори конкурсу хотіли привернути увагу до проблеми та надати можливість жінкам-інвалідам відчути себе королевами краси. Але більшість ангольців визнали змагання аморальним і заявили, що це «експлуатація» страждань та інвалідності місцевих жінок.
  • У Європі конкурси краси, схожі на сучасні, почали проводити у другій половині 19 століття. Перший пройшов у 1888 році в Бельгії, в курортному місті Спа. Перше місце дісталося 18-річній креолці із Гваделупи Марті Сукаре. Вона отримала п’ять тисяч франків – стільки на той час отримував робочий за два роки. Почувши ім’я переможниці, одна з конкурсанток підбігла до Марти та плюнула їй в обличчя.
Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *