Віддали життя за Україну: у Черкасах поховали трьох військових, які загинули на Запоріжжі. Фото

На війні з російською окупаційною армією Україна втратила ще трьох мужніх захисників. Ярослав Лісовий, Михайло Баранський та Артем Воскобойнік віддали своє життя за нашу незалежність у боях на Запоріжжі.

Героїв провели в останню путь у вівторок, 17 жовтня, у Черкасах. Про це повідомив міський голова міста Анатолій Бондаренко.

34-річний Ярослав Лісовий служив на посаді стрільця-електрика в одній із військових частин. Через артилерійський обстріл російських окупантів він потрапив у лікарню Запоріжжя, але врятувати захисника медикам не вдалося.

56-річний Михайло Баранський, родом із Київщини, служив на посаді стрільця-санітара. Він був досвідченим військовим, зокрема, захищав Україну в АТО й продовжував служити у Золотоніському РТЦК та СП. Чоловік також загинув при виконанні обов’язків військової служби.

35-річний Артем Воскобойнік служив на посаді старшого стрільця в аеромобільному батальйоні. Військовий віддав своє життя під час боїв із загарбниками у Запорізькій області.

Віддали життя за Україну: у Черкасах поховали трьох військових, які загинули на Запоріжжі. Фото

Нагадаємо, раніше стало відомо, що під Бахмутом загинув захисник із Львівщини. 37-річний солдат Орест Свистун служив у 418-му окремому стрілецькому батальйоні – водієм третього кулеметного відділення кулеметного взводу першої стрілецької роти. Загинув на Донеччині, виконуючи бойове завдання у районі села Богданівка.

На східному фронті під час штурму ворожих позицій загинув боєць ЗСУ Роман Сік родом із Хмельницької області. Йому було лише 30 років.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *