Відкриття нового «Епіцентру» в Харкові затьмарилося скандалом: люди з лайкою «штурмували» ТЦ

У Харкові на відкритті нового торгового центру мережі гіпермаркетів «Епіцентр» стався скандал — біля дверей магазину зібралася маса громадян, чекаючи «святкового відкриття», але стали їх впускати на пів години пізніше анонсованого часу. Обурені такою затримкою люди почали грубо лаятися з охороною ТЦ, стоячи в черзі на вулиці.

Відео інциденту 25 грудня опубліковано в Telegram-каналі «Труха. Харків«.

На кадрах можна побачити, що «переродження» колишнього магазину «Епіцентр» по вул.архітекторів, 7 на Олексіївці, закритого на ремонт рік тому, на двоповерховий ТЦ з продуктовим магазином і фудкортом — викликало ажіотаж у харків’ян. У суботу вранці під будівлею вже зібрався натовп.

Відкриття нового "Епіцентру" в Харкові затьмарилося скандалом: люди з матюками "штурмували" ТЦ

Черга при відкритті «Епіцентру» у Харкові на Олексіївці 25 грудня (фото: t.me / Труха. Харків)

Але відкрити торгцентр о 9:00, як було заплановано, не вийшло, що викликало велике невдоволення у деяких «особливо завзятих» покупців.

Так, один чоловік прямо в проході став кричати на працівника «Епіцентру», вимагаючи, щоб людей впустили всередину, оскільки на вулиці всі стоять і мерзнуть.

Також лунали наполегливі заклики пояснити, коли ж таки відкриють ТЦ. Все це емоційний громадянин підкріплював вельми міцними та матюками виразами.

«Двері відкривай, на**й! Пустіть людей в магазин! Ви що, ох**нілі взагалі, бл**ь, на**й!?.. Подивіться скільки людей прийшло! Влаштували святкове, бл**ь, відкриття!» — обурювався чоловік.

Охоронець, своєю чергою, поводився спокійно і, спілкувався по телефону з адміністрацією щодо ситуації.

Відео, як це відбувалося, можна подивитися за цим посиланням (попереджаємо — звучить ненормативна лексика!)

Більшість громадян у черзі теж не конфліктували та просто чекали, коли відкриють ТЦ, і навіть з посмішкою реагували на поведінку нетерплячого консумера.

Втім, коли магазин таки офіційно запрацював і став впускати покупців, величезна торгова точка (площею близько 29 тисяч «квадратів») стала швидко наповнюватися відвідувачами.

Відео: відвідувачі нового «Епіцентру» у Харкові ігнорували карантинні правила про дистанцію

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *