Війна в Україні та мобілізація триватимуть до Дня закоханих: Рада погодила пропозицію президента

В Україні Верховна Рада знову продовжить мобілізацію та воєнний стан. Цього разу – до 14 лютого 2024 року. Голосування щодо цього питання відбудеться 8 листопада. Втім, уже й зараз можна сказати, що воно буде позитивним. Таким чином, війна в Україні, щонайменше, триватиме ще до 14 лютого.

Законопроекти щодо продовження воєнного стану та мобілізації вніс на розгляд Ради президент Володимир Зеленський.

Парламентський комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки вже підтримав ініціативу гаранта. Залишилася тільки формальність – проголосувати за продовження воєнного стану у залі засідань.

Війна в Україні та мобілізація триватимуть до Дня закоханих: Рада погодила пропозицію президента

Таким чином, воєнний стан і загальну мобілізацію в Україні продовжать уже вдев’яте. Вперше їх було запроваджено 24 лютого 2022 року – першого дня повномасштабного військового вторгнення РФ на територію України. Спочатку воєнний стан ввели на місяць і потім кілька разів продовжували його на такий самий термін. Проте згодом, із травня 2022 року, стали продовжувати відразу на 90 днів.

Таким чином, новий термін дії воєнного стану закінчиться 14 лютого – у День закоханих та за 10 днів до другої річниці початку війни.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *