«Війна 100% надовго»: боєць з «Вовків Да Вінчі» сказав, до чого потрібно готуватися усім цивільним

Василь «Чучупак» Гриценко — військовий з батальйону «Вовки Да Вінчі», який отримав поранення у бою на Куп’янському напрямку. Він втратив частину ноги, але планує залишатися у війську. Боєць не хоче перебувати в тилу й дав пораду усім цивільним, які не знають, що їм нині потрібно робити.

Як повідомляє РБК-Україна (проект Styler), про це військовий розповів в інтерв’ю, яке вийшло на YouTube-каналі «Гончарова».

«Кожен цивільний має розуміти, що з війни є два виходи — або 200-тий, або 300-тий. Це так, для розуміння цивільним, щоб вони знали, на що вони йдуть. Але так само кожен цивільний повинен як мінімум раз на тиждень, або два рази на тиждень, готуватися до війни», — заявив боєць.

«Тому що всі часто говорять про росіян як про м’ясо, що їх кидають на м’ясні штурми і так далі. От для того, щоб українцям не бути таким м’ясом, як росіяни, їм потрібно готуватися», — пояснив він.

За словами військового, «часто буває так», що людина потрапляє в зону бойових дій, але вона не навчилася «ані копати, ані стріляти». Втім, нині є чимало курсів, наголошує «Чучупак», які допоможуть цивільному навчитися воювати.

«Потрібно приділяти цьому час: читати матеріали, дивитися відео на Ютубі, пробувать копать, з’їздити на якісь курси і так далі, вчитися стріляти… Правильно вміти копати — це дуже важливо, серйозно», — зазначив боєць.

При цьому Гриценко зазначив, що війна триватиме довго. Нині, вважає він, в нас вистачає людей, але не в усіх є бажання захищати країну.

«Ця війна 100% надовго. У ворога ресурсів дуже багато для того, щоб вести бойові дії. В нас ресурсів постільки-поскільки. Насправді ми дуже сильно залежні від підтримки Заходу, але людей у нас вистачає для того, щоб вести цю війну, просто не вистачає мотивованих людей», — пояснив він.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *