Вітер здуває новорічні прикраси: в Україні почався справжній ялинкопад (фото, відео)

Найбільше повалених шквалами вітру новорічних ялинок було у північних областях.

Увечері в п’ятницю, 14 січня, майже у всіх регіонах України зафіксували сильні пориви вітру — максимум сягнув 27 м/сек. У багатьох містах, особливо на півночі країни, де дуло найсильніше, не встояли новорічні ялинки та інші святкові прикраси.

Користувачі соцмереж публікують фото та відео наслідків стихії.

У Чернігівській області уже післяобідньої пори вітер став дужчати. Як результат — у кількох містах під його натиском впали головні новорічні ялинки.

Зокрема, така доля спіткала прикрашене деревце у місті Носівці. Тепер його розбирають, сподіваючись, що більшість іграшок та прикрас вціліли. 

Фото з соціальних мереж

Упала також новорічна прикраса у центрі Коропа. З неї комунальники теж уже позбирали непошкоджені іграшки та  згорнули гірлянду.

Фото з соціальних мереж

Новорічна ялинка впала також у Бобровиці. Відповідне фото опублікували в соцмережах.

В обласному центрі стихія теж наробила лиха — на Алеї Героїв впала від пориву вітру велика ялинка. Щоправда, вона не була новорічною прикрасою.

Фото з соціальних мереж

У Сумській області буревій повалив новорічну ялинку у центрі Кролевця, попри те, що вона була закріплена аж 6-ма тросами.

Гірлянди на поваленій ялинці відімкнули від електромережі.

Фото з соціальних мереж

А от у місті Білопіллі повалена вітром ялинка якийсь час продовжувала світитися. Відповідне фото опублікували в соцмережі.

Фото з соціальних мереж

На Львівщині у місті Пустомити впала прикрашена ілюмінацією новорічна ялинка, яку встановили біля мерії. Причиною називають пориви вітру, хоча на заході країни вони не були аж надто сильними. Місцеві мешканці в коментарях нарікають на недостатнє кріплення.

Фото з соціальних мереж

У місті Хмельницькому вітрові не вдалося повалити новорічну ялинку, але її верхівку у вигляді зірки він таки здув. У соцмережах місцевих мешканців жартома закликають загадувати бажання, адже на новорічній ялинці з’явилася зірка, що падає.

На Полтавщині у місті Лубни головну новорічну прикрасу буквально зігнуло навпіл. У Мережі опублікували відео цього моменту.

Користувачі соцмереж жартують, що новорічна ялинка в Лубнах вирішила зайнятися йогою або пародіює головний убір Гаррі Поттера.

Фото з соціальних мереж
Фото з соціальних мереж
Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *