В мережі з’явилося відео, як співробітники Bihus.info вживають наркотики: засновник проєкту відреагував

У мережі поширилося відео та записи телефонних розмов, на яких співробітники Bihus.info вживають наркотики, а також обговорюють придбання заборонених речовин. За цими заняттями спіймали водіїв-операторів, SMM-спеціалісток та відповідального з питань безпеки. Варто зазначити, що зйомка велася в заміському будинку, де колектив проводив новорічний корпоратив.

На скандал відреагував засновник проєкту Bihus.info Денис Бігус. Він анонсував жорсткі кадрові зміни, адже члени команди порушили принципи Bihus.info. Крім того, всі, хто співпрацює з проєктом, здадуть тести на вживання наркотиків.

Водночас Бігус наголосив, що, хоч це і не є виправданням дій на кадрах, прослуховування і спостереження були незаконними, а «цілі тих, хто записував, зрозумілі».

Редактор Bihus.info Максим Опанасенко зазначив, що їхню команду прослуховували протягом кількох місяців. Крім цього, невідомі потрапили у будиночки в комплексі за день до корпоративу та встановили там камери для стеження. А ввечері наступного дня зйомка велася також із території цього комплексу.

«Наразі ми намагаємося з’ясувати, хто стоїть за цією атакою та розглядаємо можливість звернення до правоохоронців із заявою про стеження за співробітниками», – сказав Опанасенко.

Наразі невідомо, хто саме вів приховану зйомку, проте в Bihus.info зробили заяву про операцію силовиків.

«З опублікованого сьогодні відео зрозуміло: за членами нашої команди стежили близько року. Ймовірно, шукаючи способи дискредитувати редакцію. А коли професійних факапів не знайшли – перейшли на особисте», – сказано в повідомленні.

Денис Бігус зазначив, що встановлення камер у номері є втручанням у приватне життя. За його словами, юристи команди вже готують подальший план дій.

Як повідомляв OBOZ.UA, правоохоронці Києва ліквідували схему масштабного наркотрафіку та затримали учасників «бізнесу». 

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *