В ООН почали розслідування щодо причетності своїх співпробітників до нападу ХАМАС на Ізраїль

Агентство ООН у справах палестинських біженців (UNRWA) почало розслідування щодо кількох співробітників, підозрюваних у причетності до нападу ХАМАС на Ізраїль 7 жовтня.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Reuters.

Генеральний комісар UNRWA Філіп Лаццаріні розповів, що ізраїльська влада надала організації інформацію про ймовірну причетність кількох її співробітників до жахливих нападів ХАМАС 7 жовтня.

«Щоб захистити здатність агентства доставляти гуманітарну допомогу, я прийняв рішення негайно розірвати контракти з цими співробітниками та розпочати розслідування, щоб невідкладно встановити істину», — заявив він.

Лаццаріні не розкрив ні кількість співробітників, ймовірно причетних до нападів, ні характер їх передбачуваної участі. Водночас він сказав, що будь-хто, хто був причетний до терористичних актів буде притягнутий до відповідальності.

«Генеральний секретар ООН нажаханий цією новиною», — сказав його речник Стефан Дюжаррік.

Він додав, що глава ООН попросив Лаццаріні провести розслідування, щоб гарантувати, що будь-який співробітник UNRWA, який брав участь або сприяв нападам 7 жовтня, був негайно звільнений і переданий для можливого кримінального переслідування.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *