В Україну знову йде літня погода: штормовий вітер і 20 градусів тепла

В Україну знову йде літо. Буде сонячно і тепло. Синоптики обіцяють до +24 градусів у південному регіоні та до +20 на решті території нашої країни. Але передуватиме такій благодатній погоді штормовий вітер, який ще з ночі почав лютувати на заході України.

Про погоду на вихідні розповіла у своєму Facebook синоптик Наталка Діденко.

Отже в Україну знову йде потепління. Буде сонячно і тепло майже як влітку. Але така благодатна погода встановиться з неділі. А в суботу українцям доведеться вистояти під напором скаженого північно-західного вітру. Його пориви досягатимуть 25 метрів за секунду. Після опівночі 28 жовтня він уже вдерся на захід України, змітаючи на своєму шляху все, що кепсько було закріплено. Отже, на ранок чекаємо повідомлень про зірвані дахи та повалені дерева.

У суботу в Україні ще буде нестійкий характер погоди. Вночі та вранці в більшості областей пройдуть дощі, але вдень дощу вже не очікують. Лише подекуди на заході та півночі країни ще трохи дощитиме. При цьому штормовий вітер може наробити по всій країні чимало лиха.

«У суботу, 28-го жовтня, в більшості областей України очікується сильний вітер, до штормових поривів, до 17-22 метрів за секунду, часом і сильніший, до 25 метрів за секунду!! Дуже будьте обережними завтра під старими деревами, дахами будинків, білбордами, закріпіть на відкритих балконах та терасах нестійкі предмети!», — попереджає синоптик.

Наталка Діденко також публікує карту із прогнозом швидкості вітру.

В Україну знову йде літня погода: штормовий вітер і 20 градусів тепла

До неділі вітер вщухне, і на всій території України встановиться сонячна погода із високою денною температурою. На більшості території України в неділю пануватимуть комфортні +14…+19 градусів. Лише на північному сході буде трохи прохолодніше (+10…+13). Зате на півдні країни повітря прогріється до +20…+24 градусів.

У понеділок, 30 жовтня, стане ще тепліше. Температура підніметься до +20 на більшості території України. Не менш теплим та сонячним обіцяють і вівторок.  

«Тому варто планувати щось хороше зробити цими днями, впродовж 29-31 жовтня, і навіть можна взяти коротку відпустку у котрийсь національний парк під відкритим небом, якщо бігбоси дадуть дозвіл)», — порадила Наталка Діденко.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *