В Україні провели індексацію пенсій

1 березня в Україні розпочалась індексація пенсій. Виплати підвищать 8 мільйонам пенсіонерів в середньому на 308 гривень.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства соціальної політики.

1 березня 2021 року розпочато автоматичний перерахунок пенсій для осіб, які отримують пенсії, призначені згідно із Законами України „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, „Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб” (з числа військовослужбовців строкової служби), „Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”.У результаті реалізації постанови № 127 очікується, що пенсії підвищаться у 8 мільйонів людей. У середньому сума підвищення для осіб, пенсії яких підлягають перерахунку становить 308 гривень, — сказано у повідомленні.

Як вказано, якщо після перерахунку розмір пенсії зростає, то таке підвищення не може бути меншим за 100 гривень. Підвищено мінімальну пенсійну виплату з 2100 грн до 2200 грн для пенсіонерів, які мають страховий стаж тривалістю у жінки 30 років, у чоловіка — 35 років.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *