В Україні створять державні компанії для управління водними та земельними ресурсами

Кабінет Міністрів України цього року планує створити єдині державні компанії у сфері управління водними, лісовими та земельними ресурсами.

Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання уряду 3 січня, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на AgroNews.

Він наголосив, що уряд зберігає курс на приватизацію державного майна. Однак у деяких сферах держава має бути активним гравцем через чутливість цих секторів для питань національної безпеки.

«У 2023 році будемо рухатися шляхом створення єдиних державних компаній у сфері трьох стратегічних ресурсів: землі, води та лісів. Замість розпорошеності, яка породжує корупцію, — уніфікація та суворий контроль за діями менеджерів», — зазначив Шмигаль.

За його словами, державна власність має приносити прибутки Україні для її стійкості сьогодні та для її розвитку завтра.

«Також продовжуємо реформу державного управління. Чиновників має стати менше. Міністерства мають займатися напрацюванням політик і правил, а не управлінням реальним сектором. Діджиталізація стане основою для нового формату взаємодії держави, громадян і бізнесу», — додав Шмигаль.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *