В Україні хочуть забирати майно у підприємців за необґрунтоване підвищення цін

В Україні пропонують конфіскувати майно та гроші торговців та підприємців, якщо вони необґрунтовано завищують ціни на продукти харчування та товари. З такою ініціативою виступив голова Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики ВР Данило Гетьманцев.

За його словами, конфісковане майно та гроші у таких випадках потрібно передавати Збройним силам України, які вже три тижні борються із російськими окупантами.

Гетьманцев підкреслив, що конфіскація майна та грошей має бути не лише за необґрунтоване підвищення цін на продукти харчування та товари, але також на послуги. Йдеться, зокрема, про оренду житла та перевезення переселенців.

Тим часом, співробітники Бюро економічної безпеки в кожному регіоні стежать за тим, щоб виробники та торговці не підвищували необґрунтовано ціни під час воєнного стану.

В Україні хочуть забирати майно у підприємців за необґрунтоване підвищення цінПри виявленні порушень у кожному конкретному випадку розбираються працівники податкової, поліції та інших відомств. І порушники несуть покарання відповідно до чинного законодавства.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *